Przejdź do treści

Wiosenne Wielkopolskie Rozgrywki Pływackie

20.05.2022 r odbyła się kolejna edycja Wiosennych Wielkopolskich Rozgrywek Pływackich tym razem startowali nasi najmłodsi zawodnicy w wieku 8/9/10 lat. 

Z naszej szkoły startowało 45 uczniów, dla większości był to debiut na tego typu imprezie. Brawo dla nich za świetną postawę i wyniki które uzyskali. Ich ciężka praca przyniosła efekty, w rankingu medalowym uplasowaliśmy się na 4 miejscu! 

Nasi najmłodsi zawodnicy z 1 klasy dali czadu i zwyciężyli 🏆🏆w sztafecie 4x25m stylem dowolnym , druga sztafeta tego rocznika jest na 5 miejscu! 

Poniżej ranking: 

1 KLASA: 

CHŁOPCY:

JAN KACZMAREK nasz multi medalista 25 grzbiet 🥇 1 miejsce 22,92, 25  dowolnym🥇 1 miejsce 22,65, 50 grzbiet 🥇1 miejsce 50,43

NIKOLAS MICHAŁOWSKI 25 grzbiet 4 miejsce 24,62, 25m dowolnym 7 miejsce 27,47

FĄFERA FRANCISZEK 25 grzbiet 5 miejsce 24,97

KOWALSKI TOMASZ 25 grzbiet 7 miejsce 26,62

LACH TADEUSZ 25 grzbiet 10 miejsce 26,95

SOKOŁOWSKI STEFAN 16 miejsce 28,87 

SZYKOWNY JERZY 25 grzbiet 35 miejsce 33,42 

SZAULIS TYMOTEUSZ nasz najmłodszy zawodnik z czasem 28,91 na 25 grzbiet uplasowałby się na 18 miejscu 

DZIEWCZYNKI: 

KOPEĆ JULIA 25 grzbiet 12 miejsce 28,39 

PIECZYŃSKA BARBARA 25 grzbiet 13 miejsce 28,60 

HALIŃSKA JULIA 25 grzbiet 14 miejsce 28,74 

BOGUCKA ZUZANNA 25 grzbiet 20 miejsce 30,79

GAWAŁEK BLANKA 25 grzbiet 25 miejsce 31,59

FRĄCKOWIAK LIDIA nasza najmłodsza zawodniczka z czasem 27,89 na 25 grzbiet uplasowałaby się na 9 pozycji

2 KLASA:

CHŁOPCY:

CZARNECKI-AGACIŃSKI NIKODEM 50 dowolnym 25 miejsce 52,70, 50 klasycznym 🥉3 miejsce 58,03

WORSA MARCEL 50 dowolnym 33 miejsce 55,77, 50 grzbiet 15 miejsce 53,44

MAĆKOWIAK PATRYK 50 dowolnym 47 miejsce 1:01,58

MICHALAK DOMINIK 50 dowolnym 48 miejsce 1:02,42, 50 grzbiet 38 miejsce 1:00,98

RUTA HUBERT 50 grzbiet 35 miejsce 1:00,14

WOJTYLA FRANCISZEK 50 grzbiet 43 miejsce 1:03,05

BERBEĆ STANISŁAW 50 grzbiet 46 miejsce 1:04,38, 50 klasycznym 37 miejsce 1:19,42

DZIEWCZYNKI: 

SZYMANKIEWICZ NINA 50 dowolnym 11 miejsce 50,91, 50 grzbiet 7 miejsce 50,54 

MŁODZIKOWSKA NATALIA 50 dowolnym 30 miejsce1:00,33, 50 grzbiet 12 miejsce 53,91 

FRĄCKOWIAK MARIA 50 dowolnym 45 miejsce 1:09,44, 50 klasycznym 11 miejsce 1:05,87

ŁUCZAK AMELIA 50 dowolnym 47 miejsce 1:10,99, 50 grzbiet 31 miejsce 59,65

CIEŚLIŃSKA MARIA 50 dowolnym 49 miejsce 1:16,41, 50 grzbiet 35 miejsce 1:00,26

BARTOSZEK LIDIA 50 grzbiet 14 miejsce 55,31

BARTKOWIAK MAŁGORZATA 50 grzbiet 19 miejsce 56,40

PAWLAK MAJA 50 grzbiet 20 miejsce 56,80, 50 klasycznym 6 miejsce 1:02,33

PŁACZEK ALEKSANDRA 50 grzbiet 45 miejsce 1:03,37

GRYGIER KLARA 50 klasycznym 16 miejsce 1:08,45

3 KLASA: 

CHŁOPCY:

HURNY MATEUSZ 50 dowolnym 10 miejsce 43,03, 50 grzbiet 15 miejsce 49,40 

CZAJKOWSKI FILIP 50 dowolnym 15 miejsce 43,79, 50 grzbiet 19 miejsce 51,61 

KLOPŚ WIKTOR 50 dowolnym 25 miejsce 48,16, 50 grzbiet 21 miejsce 52,74 

HANUSZCZAK JAKUB 50 dowolnym 27 miejsce 48,59, 50 grzbiet 24 miejsce 53,85

JANKOWSKI OSKAR 50 dowolnym 32 miejsce 50, 78, 50 grzbiet 22 miejsce 53,55

PFLAUM RYSZARD 50 dowolnym 36 miejsce 51,80, 50 grzbiet 23 miejsce 53,76 

FRĄCKOWIAK PIOTR 50 dowolnym 39 miejsce 53,36, 50 grzbiet 30 miejsce 58,02 

DZIEWCZYNKI: 

BRYNDAL MARTA 50 grzbiet🥈 2 miejsce 42,10 

JANKOWSKA OLIWIA 50 dowolnym 18 miejsce, 45,95, 50 grzbiet 8 miejsce 47,99

FRĄCKOWIAK FRANCISZKA 50 dowolnym 28 miejsce 49,25, 50 grzbiet 29 miejsce 58,33 

MISIEK KAMILA 50 dowolnym 32 miejsce 50,88, 50 grzbiet 14 miejsce 51,80

ZAJKIEWICZ HELENA 50 dowolnym 33 miejsce 51,34, 50 grzbiet 24 miejsce 54,55

KOCIŃSKA JULIA 50 dowolnym 35 miejsce 51,72, 50 grzbiet 28 miejsce 57,35 

PISAREK JAGODA 50 dowolnym 39 miejsce 53,83, 50 grzbiet 23 miejsce 54,51

Wszystkim serdecznie gratulujemy i do następnego razu! 👏👏Trenujemy dalej!

🏊‍♀️🏊‍♂️💪

wróć na górę strony
Skip to content