Uroczystość z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości – klasy pierwsze i drugie

Czwartek 08.11, był dniem, w którym uczniowie klas pierwszych i drugich, uczcili 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie spotkali się w holu szkoły, gdzie wspólnie odśpiewali hymn, obejrzeli prezentację, wysłuchali krótkich informacji na temat tego, jak doszło do odzyskania przez Polskę niepodległości. Poza tym wszyscy razem zaśpiewali pieśni ” Przybyli ułani” oraz „Szara piechota”, a także wyrecytowali wiersz „Barwy ojczyste”. Dzieci wspólnie z wychowawczyniami własnoręcznie przygotowały kotyliony i flagi. Nasze rocznicowe spotkanie wywołało wiele radości i wzruszeń, a zakończyło się wykonaniem klasowych fotografii wspólnie z dyrekcją szkoły. Później dzieci bogatsze o nowe wiadomości i doświadczenia wróciły do swoich sal.