Przejdź do treści

Bezpieczna woda -lato

Akcja edukacyjna Bezpieczna woda-lato dla klas pierwszych przeprowadzona przez członków Drużyny WOPR przy SP 67.

W miniony wtorek 19.06 klasy pierwsze spotkały się z ratownikami WOPR, aby dowiedzieć się jak bezpiecznie spędzać wakacje nad wodą. W pierwszej części uczniowie brali udział w pogadance, obejrzeli film związany z przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa nad zbiornikami wodnymi, a na końcu wspólnie rozwiązali quiz, sprawdzający co udało im się zapamiętać. Druga część spotkania odbyła się na boisku szkolnym, gdzie dzieci ćwiczyły na manekinie przyciąganie tonącego do brzegu, rzucanie rzutką umocowaną na linie do koła ratunkowego oraz pokonywały slalom jak prawdziwi ratownicy z bojką ratunkową. Wszyscy świetnie się bawili, ale przede wszystkim podczas tej zabawy nabyli dużo wiedzy, dzięki której  jeśli tylko dostosują się do wszystkiego o czym usłyszeli, czas jaki w nadchodzące wakacje spędzą nad wodą, będzie dla nich bezpieczny i przyjemny.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Skip to content