Przejdź do treści

Centrum Nauki i Wyobraźni

Dnia 10.11.2023 uczniowie klasy 6a mieli niezwykłą przyjemność uczestniczyć w fascynującej wycieczce do Centrum Nauki Wyobraźni. Podczas tej wyjątkowej przygody, młodzi badacze nie tylko zwiedzili interesującą wystawę, ale również wzięli udział w inspirujących warsztatach.

Podczas warsztatów uczniowie mieli okazję zgłębić tajniki nauki i techniki poprzez praktyczne doświadczenia. W trakcie zwiedzania wystawy odkryli fascynujące światy lunety, kalejdoskopu, lustrzanej mozaiki, aparatu fotograficznego oraz światłowodu. To niezapomniane doświadczenie pozwoliło im lepiej zrozumieć, jak te technologie funkcjonują i jakie mają zastosowanie w codziennym życiu.

Wycieczka do Centrum Nauki Wyobraźni nie tylko poszerzyła horyzonty wiedzy uczniów, ale także zainspirowała ich do dalszego odkrywania tajemnic nauki.

Skip to content