Przejdź do treści

Disco wczoraj i dziś, czyli Karnawał w naszej szkole

Jak co roku, po wytężonym wysiłku związanym z końcem I semestru z niecierpliwoscią oczekiwaliścmy konkursu karnawałowego. Samorząd rokrocznie zaskakuje Uczniów tematem przewodnim i formą konkursu. I tak w latach ubiegłych mieliśmy  podróż z tańcem przez wieki, czy z tańcem przez świat ( tańcząc charakterystyczne dla epoki lub kraju tańce ).

W tym roku tematem przewodnim było, jak widać z wcześniejszych doniesień, DISCO. Muzyka disco ze swom specyficznym, troszkę zahaczajacym już o kicz stylem przypadła do gustu kilkunastu klasom, które po zgłoszeniu do konkursu pokazywały się na długich przerwach od 31 stycznia do 5 lutego. Występy cieszyły się ogromną popularnością – zarówno hol jaki widownia na galerii pękały w szwach. Wielu z Was chętnie też korzystało z możliwości nauczenia się ciekawych kroków czy figur, tańcząc pod sceną.

Rozstrzygnięcie konkursu  nie będzie łatwe – poziom był naprawdę wyrównany! O wynikach i sposobie wręczenia nagród poinformujemy w dzienniku elektronicznym i w gablocie Samorzadu.

  Pamiętajcie, że podsumowaniem naszego szkolnego karnawału będzie czwartkowa Dyskoteka. Zapraszamy od godz. 17.00 do 20.00. Temat przewodni – Disco! Pamiętajcie więc o przebraniach   ( lub elemencie przebrania ). Bawimy się w rytmach disco lat 70, 80 i 90 – tych!

wróć na górę strony
Skip to content