Przejdź do treści

„Drzwi otwarte”

W czwartek 14.03 w naszej szkole odbyły się „Drzwi otwarte”.

Ku naszemu zadowoleniu odwiedziło nas bardzo wielu rodziców z dziećmi. Podczas pobytu w szkole goście obejrzeli krótki występ taneczny, później uzyskali ogólne informacje na temat funkcjonowania szkoły, klas sportowych oraz świetlicy, a następnie mieli możliwość obejrzenia sal lekcyjnych, świetlicy, biblioteki, stołówki, spotkania z nauczycielami, porozmawiania i dokładnego zapoznania się z tym jak przebiega praca z dziećmi w edukacji wczesnoszkolnej.

Mogli również porozmawiać i zapoznać się z opiniami uczniów z klas starszych działających w Samorządzie Uczniowskim oraz D&T, którzy prezentowali tę część budynku, gdzie odbywa się edukacja systematyczna.

Mamy nadzieję, że nasze czwartkowe spotkanie zaowocuje we wrześniu liczną gromadą pierwszoklasistów, którzy zostaną uczniami SP 67.

Skip to content