Przejdź do treści

Drzwi Otwarte dla przyszłych uczniów klas czwartych i siódmych

5 marca nasza szkoła tętniła życiem aż do wieczora. O 18.00 witaliśmy tłumnie przybyłych  zainteresowanych nauką w naszej szkole uczniów wraz z rodzicami.  Spotkanie zaczęło się od mocnego uderzenia w wykonaniu szkolnego zespołu bębniarskiego, hiphopowej piosenki oraz tanecznych występów czwartoklasistów.

Pani Dyrektor Beata Celczyńska-Piętka powitała gości i przedstawiła zebranym zasady rekrutacji, a następnie każdy mógł zwiedzić szkołę i poznać nauczycieli oraz uczniów.

Nie zabrakło atrakcji. Dzieci mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych, teatralnych, spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku, nauczyć się podstaw resuscytacji, zobaczyć ciekawe doświadczenia z fizyki, chemii, biologii czy geografii. Na entuzjastów kinematografii czekali uczniowie z Dyskusyjnego Klubu Filmowego, a na miłośników języka polskiego kalambury i językowe połamańce. Nauczyciele języków obcych przedstawiali Rodzicom i uczniom plany międzynarodowych wymian i zagranicznych wyjazdów. Kto lubi pracować społecznie, śmiało mógł porozmawiać z uczniami tworzącymi zespół Klubu Humanitarnego i DREAM TEAM.

Na zakończenie uczniowie klas sportowych zrobili niemałe wrażenie swoimi zapaśniczymi umiejętnościami.  

To było bardzo miłe i twórcze popołudnie. Mamy nadzieję, że wiele jeszcze takich dni przed nami.  Zapraszamy!

 

wróć na górę strony
Skip to content