Przejdź do treści

Dyskoteka karnawałowa

Dnia 25.01.2024 roku o godzinie 15:30 rozpoczęła się karnawałowa dyskoteka szkolna dla młodszych klas (IV-V). Dyskoteka trwała aż dwie godziny. Wszyscy bawili się świetnie. Chłopcy z ekipy nagłośnienia puszczali muzykę, a pan Jakub Pilarski prowadził konkursy. Dzieci chętnie brały w nich udział. Dyskoteka zakończyła się o godzinie 17:30. Wszyscy byli zmęczeni, ale zadowoleni.

Klasy starsze (VI-VIII) rozpoczęły zabawę o 17:30. Na początku wszyscy stali przy ścianach. Didżeje puszczali świetną muzykę, więc po kilku minutach sala była pełna.  Wszyscy bardzo chętnie brali udział w konkursach. W połowie dyskoteki wszyscy byli roztańczeni i nikt nie siedział na ławce. Przed godziną dziewiętnastą trzydzieści zatańczyliśmy ostatni taniec, pod koniec którego zaczęło się odliczanie i równo o godzinie 19:30 skończyła się zabawa szkolna .

Skip to content