Przejdź do treści

Dzień Bezpiecznego Internetu

W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Działajmy razem” obchodziliśmy 5 lutego. W dniu poprzedzającym wydarzenie wybrane klasy IV, V I VII brały udział w prelekcji z Panią policjantką Magdaleną Kołodziej. Podczas prelekcji uczniowie dowiedzieli się m.in o odpowiedzialności za swoje czyny, a także usłyszeli o metodach wykorzystywanych przez oszustów internetowych. We wtorek uczniowie klas III gimnazjum wzięli udział w teleturnieju „Jeden z pięciu” na wzór popularnego teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Była to doskonała okazja na podsumowanie swojej wiedzy zarówno o bezpiecznym internecie, zasadach netykiety oraz samego komputera i internetu. Zwieńczeniem obchodów DBI było wręczenie nagród dla uczniów klas IV za wykonanie plakatu o bezpiecznym internecie. 

Gratulujemy wszystkich zwycięzcom i składamy podziękowania Radzie Rodziców za ufundowanie nagród!

Widzimy się w przyszłym roku. 

Skip to content