Przejdź do treści

Dzień Bezpiecznego Internetu

DBI 2020 odbywa się pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”. Podczas tegorocznych obchodów zachęcaliśmy wszystkich do aktywnego uczestnictwa we współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online. Zwracaliśmy także szczególną uwagę na istotę współpracy pomiędzy różnymi sektorami przy wspieraniu pozytywnych zmian w sieci. Wszyscy powinniśmy angażować się w promowanie pozytywnych zastosowań internetu, promocję tolerancji oraz tworzenie kultury zrozumienia.

 

Klasa 5d wraz z Paniami Anną Walkowiak i Magdaleną Ziółek przygotowała przedstawienie (które obejrzeć mogli wszyscy uczniowie naszej szkoły) związane z niebezpieczeństwami jakie możemy napotkać w internecie oraz tym, jak się przed nimi uchronić. Podsumowania dokonał przedstawiciel policji. Zwieńczeniem obchodów DBI było wręczenie nagród dla uczniów naszej szkoły za wykonanie plakatu o bezpiecznym internecie. 

 

Gratulujemy wszystkich zwycięzcom i składamy podziękowania Radzie Rodziców za ufundowanie nagród!

 

Do zobaczenia w przyszłym roku. 

wróć na górę strony
Skip to content