Przejdź do treści

Dzień Bezpiecznego Internetu

Tegoroczne hasło Dnia Bezpiecznego Internetu to:
„Tworzymy kulturę szacunku w sieci”
W naszej szkole Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony będzie od 26.02 – 03.03.2018r.
Zadania związane z DBI:
1.Klasy IV przygotowują plakat tematyką nawiązujący do hasła tegorocznego DBI. 
2 osobowe grupy wykonują 1 plakat. Termin wykonania 26.02.2018. Za plakat uczniowie mogą otrzymać 10 pkt. do karty punktowej z zachowania (punkty wpisuje wychowawca). Plakaty od swojej klasy zbierają wychowawcy i w porozumieniu 
z nauczycielką plastyki rozmieszczają plakaty na scenie i na terenie szkoły.
2.Klasy VII przygotowują w programie graficznym plakat o bezpieczeństwie w Internecie. Wydrukowany plakat należy przekazać nauczycielowi informatyki. Termin wykonania 26.02.2018r. Za plakat można otrzymać 10 pkt. do karty punktowej z informatyki.
3.Klasy II i III gimnazjum biorą udział w spotkaniu z przedstawicielem policji.

Skip to content