Przejdź do treści

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej za nami… Na to wyjątkowe święto czekają wszyscy — nie tylko nauczyciele, ale także uczniowie, którzy tego dnia nie przygotowują się do lekcji, nie piszą sprawdzianów i nie odrabiają zadań domowych. 14 października wyrażają wdzięczność i uznanie dla pięknej, ale trudnej pracy pedagogów. Jeśli ktoś miał jednak jakieś wątpliwości, że ich praca do łatwych nie należy, to przedstawienie przygotowane przez uczniów naszej szkoły rozwiało wszelkie wątpliwości… Aby tradycji stało się zadość, Samorząd Uczniowski wręczył wszystkim nauczycielom kartki z życzeniami przygotowane przez naszych milusińskich. Nie zabrakło także słodkości, a wszystko to przy dźwiękach utworu Queen „We are the Champions“ zagranego przez Zosię Hardek.

 

wróć na górę strony
Skip to content