Przejdź do treści

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej za nami…

Nadszedł dzień, w którym – mimo porannych niskich temperatur – w szkole panowała niezwykle ciepła atmosfera. A to wszystko dzięki gorącym życzeniom płynącym od naszych uczniów.

Dzisiejsza szkolna uroczystość rozpoczęła się od muzycznego upominku – piosenkę Hanny Banaszak zaśpiewała dla wszystkich Aniela Ceglarz.

Kolejnym punktem programu było przedstawienie przygotowane przez młodych adeptów sztuki teatralnej pt. “Co ja tutaj robię?” Ukazywało ono w krzywym zwierciadle jeden dzień z życia nauczyciela, a tak naprawdę uczennicy, której przyśnił się pewien sen, a właściwie koszmar…. Skończywszy szkołę, a potem uniwersytet, została … nauczycielką przedmiotu, którego nigdy nie lubiła. Po krótkich wyjaśnieniach niezwykle życzliwych Koszmarów musiała stanąć oko w oko z klasą będącą zbiorem prawdziwych indywidualności…

Ostatnim upominkiem był występ klasy 6c, która porwała do tańca wszystkich nauczycieli w naszej szkole.

Skip to content