Przejdź do treści

Dzień Pluszowego Misia

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Pluszowego Misia, obchodzony w poznańskim oddziale Fundacji Mam Marzenie już po raz piąty.

25 listopada 2019 r. Jest to dokładna data obchodzenia Dnia Pluszowego Misia, dlatego bardzo cieszymy się, że będziemy mogli świętować i uszczęśliwiać małych pacjentów oddziałów szpitalnych właśnie tego dnia.

Od sześciu lat w listopadzie Fundacja Mam Marzenie organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych. Okazją do przeprowadzenia zbiórki jest obchodzony 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

Udział w naszej akcji mogą wziąć wszyscy: osoby prywatne, szkoły, firmy, instytucje państwowe. Ważne, aby zbierane był jedynie nowe maskotki, które mogą trafić na oddziały onkologiczne. Używane maskotki nawet uprane nie będą mogły trafić do dzieci. Oprócz nowych maskotek można również przekazywać gry planszowe, książki oraz materiały plastyczne, które będą przez kolejny rok wykorzystywane na zajęciach plastycznych.

Maskotki,  materiały plastyczne i gry  zbieramy od dziś 05.11.2019r. do 21.11.2019r. Proszę je przekazać wychowawcom klas I-III lub do sali A5 do pani Karoliny Michałowskiej koordynatora Małego Wolontariatu .

Uczniowie z nauczania systematycznego mogą je przekazywać do sali  nr 16 (Klub Humanitarny) do pani Katarzyny Cieślak lub pani Elżbiety Anioł.

Zachęcam Państwa bardzo serdecznie do wzięcia udziału w akcji zarazem dziękujemy za zaangażowanie we wszelkie akcje jakie na terenie nasze szkoły organizuje Klub Humanitarny i Mały Wolontariat.

wróć na górę strony
Skip to content