Przejdź do treści

Escape Room z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

W naszej szkole odbył się pierwszy Escape Room z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Reprezentacje klas V-VIII musieli w określonym czasie odnaleźć ukryte w sali zadania, których rozwiązania pozwalały na otwarcie trzech skrzynek. Wśród nich były krzyżówka, zadania ukryte w kodach QR, zaszyfrowana wiadomość, labirynt z instrukcją…

To, co najbardziej ucieszyło uczestników Escape Roomu to ukryta wiadomość, która była niewidoczna gołym okiem. Aby ją odczytać uczniowie musieli rozwiązać poprawnie wszystkie zadania i otworzyć ostatnią skrzynkę, w której znajdowała się latarka UV. Podświetlona wiadomość informowała uczniów o wygranej – jak się okazało bardzo dla nich cennej 🙂 

Na szczególne wyróżnienie zasługują klasy 8b oraz 5b, które dzięki świetnej współpracy rozwiązały wszystkie zagadki przed upływem czasu!

Organizatorami pokoju zagadek byli: pani Anna Garwacka wraz z uczennicami klasy 4a – Marysią, Alą, Heleną, Kaliną oraz Agatą 🙂 

wróć na górę strony
Skip to content