Przejdź do treści

Festiwal „Piosenka jest dobra na wszystko”

24 maja po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Festiwal „Piosenka jest dobra na wszystko:)”, w którym brali udział reprezentanci klas 1-3.

Dzieci kibicowały swoim kolegom i koleżankom podczas transmisji na żywo. Uczniowie zaprezentowali swoje piosenki, następnie każde dziecko zostało docenione poprzez „miłe słowo” od jury. Wszyscy artyści otrzymali gromkie brawa, pamiątkowe dyplomy i upominki (bransoletki z nutką) ufundowane przez Radę Rodziców. (Dziękujemy!)

Dziękujemy uczestnikom dzisiejszego wydarzenia! Każdy z nich jest ZWYCIĘZCĄ, ponieważ wspaniale przygotował się do występu, co najważniejsze odważył się zaprezentować przed dużą publicznością  (na żywo i on line).

Dziękujemy jury: p. Ani Siemaszko i p. Grzesiowi Zbiorczykowi za przyjęcie zaproszenia oraz serdeczne komentarze, które są motywacją dla uczniów do osiągania kolejnych celów.

Dziękujemy Paniom z edukacji wczesnoszkolnej za udział w szkolnym festiwalu, za wspólnie spędzony dzień:).

Dziękujemy uczniom klasy 3a (Zuzi, Weronice, Natalce, Borysowi, Norbertowi i Jasiowi) za doskonałe poprowadzenia wydarzenia.

Organizatorzy konkursu : Aleksandra Paszyńska i Natalia Pawlak

wróć na górę strony
Skip to content