Przejdź do treści

Festiwal w klimacie bajek

W piątek 22 kwietnia Dreams+Teams wraz z Klubem Humanitarnym i Samorządem Uczniowskim przygotowali dla naszych nowych uczniów z Ukrainy oraz ich rodzin festiwal w klimacie bajek, takich jak: Alicja w krainie czarów, Spiderman, Kubuś Puchatek, Alladyn, Świnka Pepa, 101 dalmatyńczyków, Chip i Dale. Dzieci wykonywały różne zadania, rozwiązywały zagadki, odkrywały tajemnice. Starsza młodzież miała swój własny kącik z atrakcjami. Towarzyszący im rodzice zostali zaopiekowani przez uczniów z KH i wsparci ciasteczkiem mogli obserwować i towarzyszyć swoim dzieciom w zabawach. Dziękujemy za pomoc naszym tłumaczom: Ani, Anastasii O., Anastasii B., Ewie i Kyrylowi, dziękujemy pani Hani Pawłowskiej i pani Oksanie za opiekę językową i nie tylko nad rodzicami dzieci, dziękujemy Julce i Laurze za pokazy taneczne, Maciejowi za bajkową oprawę muzyczną, Rada Rodziców SP67 Poznań za soczki i wszystkim, którzy osłodzili nam ten dzień swoimi pysznymi wypiekami . Bez Was wszystkich nie byłoby tak pięknie…??#sp67

wróć na górę strony
Skip to content