Przejdź do treści

Festyn z okazji 30-lecia naszej szkoły.

W piątek 27 maja cudownie spędziliśmy czas, świętując 30-lecie naszej szkoły oraz święto Patrona?. Na nasz festyn charytatywny przybyło naprawdę wielu mieszkańców pobliskich osiedli, co bardzo nas ucieszyło ? Nasi cudowni uczniowie, nauczyciele, rodzice przygotowali mnóstwo atrakcji, zarówno dla młodszych, jak i dla starszych. Można było pokonać wiele zadań na sprawnościowym torze przeszkód, przeciągać linę, łowić kaczuszki w basenie, sprawdzić się w celności rzucając ringiem, piłeczkami do ping-ponga, czy strzelając z łuku. Każdy miłośnik szachów mógł się sprawdzić w kąciku szachowym. Na warsztatach plastycznych i malowaniu na strechu powstawały piękne dzieła a na warsztatach gry na bębnach, oryginalne dźwięki. Na pokazach mogliśmy podziwiać uczniów uzdolnionych wokalnie oraz tanecznie. Grupa WOPR prowadziła szkolenia z udzielania pierwszej pomocy. Chusta Klanzy, robienie warkoczyków, malowanie twarzy, modelowanie balonów oraz mecze siatkówki, to kolejne atrakcje. Gościliśmy u nas grupę „Koniczynka”, która dała nam koncert oraz wystawiła swój kramik. Mogliśmy nabyć także wiele ciekawych przedmiotów na pchlim targu oraz kramiku prac plastycznych dzieci ze świetlicy. I oczywiście wystawa dotycząca naszego patrona Jacka Kuronia oraz kroniki szkolne z historią naszej szkoły. Nie obyło się również bez smakowitości ? Urocza wiosenna kawiarenka pod brzózkami z pysznym ciastem, pyszna grochówka „Kuroniówka”, a także wata cukrowa i popcorn.

I tak, przy zmiennej aurze pogodowej, w towarzystwie silnego wiatru – pięknie świętowaliśmy, pomagając ? Bo wszystko to miało swój wyższy cel – wsparcie Hospicjum Palium oraz PAH ?DZIĘKUJEMY wszystkim – całej szkolnej społeczności SP 67 za wkład pracy i zaangażowanie – jesteście wielcy! ???Dziękujemy grupie „Koniczynka” oraz grupie „Aktywne Piątkowo” za uatrakcyjnienie naszego wydarzenia.

Koordynacja imprezy : Gosia Bętkowska/Ewa Turowska

Skip to content