Przejdź do treści

Finał akcji charytatywnej Klubu Humanitarnego

„Ja naprawdę szczerze i uczciwie kocham ludzi”

                                                                             Jacek Kuroń

Finał pierwszej akcji charytatywnej za nami.

     Przez dwa tygodnie uczniowie SP 67 przygotowywali niespodziankę dla dzieci z Domu Dziecka w Wągrowcu. Wolontariusze z Klubu Humanitarnego wraz z opiekunami prowadzili zbiórkę środków higienicznych i artykułów papierniczych.Dzięki hojności dzieci, rodziców i nauczycieli , udało się zebrać sporą ilość materiałów nie  tylko niezbędnych w życiu codziennym, ale także rozwijających kreatywność młodych ludzi. Zostały one przekazane na ich ręce w miniony piątek 25.10.2019 roku.

      Cudownie było patrzeć na uśmiechnięte twarze… Dzielenie się z innymi to naprawdę najpiękniejsza rzecz na świecie.

      W imieniu opiekunów akcji składamy gorące podziękowania wszystkim darczyńcom licząc oczywiście na Państwa wsparcie i hojność w kolejnych akcjach.

Skip to content