Przejdź do treści

FOX w SP 67

We wtorek ( 26 kwietnia) w naszej szkole, jak w 242 innych szkołach w całej Polsce Uczniowie klas III – VIII mogli sprawdzić swoje umiejętności  i wiedzę z języka angielskiego – o godzinie 8.00 z samego rana wystartował FOX, czyli konkurs pod Patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Nasi młodsi i starsi Uczniowie, dla których język angielski jest pasją, mieli szansę pokazać swoje umiejętności wykazując się znajomością słownictwa, gramatyki, reakcji językowych, a także logicznego myślenia:) Należało także pochwalić się znajomością lektur – odpowiednio w trzech kategoriach: Kittens, Bunnies i Ducks. Trzymamy kciuki plus fingers crossed:) za Wszystkich Uczestników i dziękujemy za udział w konkursie!

wróć na górę strony
Skip to content