Przejdź do treści

HORYZONTY MATEMATYKI

Szanowni Państwo!

W związku z rekomendacją Prezydenta Miasta Poznania o zawieszaniu zajęć dydaktycznych w poznańskich placówkach informujemy, że konkurs Horyzonty Matematyki odbędzie się w późniejszym terminie.

KONKURS

Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi  im. Jacka Kuronia  wspólnie z Wydziałem Matematyki i Informatyki UAM zapraszają wszystkich chętnych uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego do wzięcia udziału w siódmej edycji konkursu matematycznego „Horyzonty Matematyki”. Tegoroczna edycja odbędzie się 13 marca 2020 roku na terenie Kampusu UAM Morasko – Wydział Matematyki i Informatyki.

Celem konkursu jest poszerzenie i popularyzacja wiedzy matematycznej wśród uczniów szkół podstawowych oraz motywowanie nauczycieli do pracy z młodymi pasjonatami.
Konkurs ma nietypową formę, ponieważ startujący w nim uczeń nie korzysta bezpośrednio z wcześniej zdobytej wiedzy. Ważna jest umiejętność słuchania i przetwarzania informacji.

Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

Każda szkoła może zgłosić maksymalnie 10 uczniów.

Zainteresowane uczestnictwem w konkursie szkoły proszone są o zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie formularza  zgłoszeniowego znajdującego się poniżej.

Zapisy rozpoczną się 7 stycznia 2020 roku i będą trwały do 7 lutego 2020 roku, jednak w przypadku przekroczenia limitu miejsc organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zablokowania listy. Rodzice/ opiekunowie prawni  zobowiązani są do wypełnienia zgody na udział dziecka w konkursie i przetwarzanie danych osobowych. Uczniowie zobowiązani są do dostarczenia w/w zgody w dniu konkursu.

Szkoły zgłoszone do konkursu otrzymają do 28 lutego 2020 roku e-maila potwierdzającego.

Regulamin Konkursu Horyzonty Matematyki

ZGŁOSZENIA

 

Zainteresowane uczestnictwem w konkursie szkoły proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego obok w terminie do 7 lutego 2020 roku.
W przypadku przekroczenia limitu miejsc organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zablokowania listy.

Każda szkoła może zgłosić maksymalnie 10 osób.

Uczniowie biorący udział w konkursie są zobowiązani do dostarczenia w dniu konkursu pisemnej zgody rodziców na przetwarzanie danych.

Szkoły zgłoszone do konkursu otrzymają najpóźniej do 28 lutego 2020 roku e-maila potwierdzającego uczestnictwo w konkursie.

Wszystkich uczestników konkursu oraz szkoły ich zgłaszające obowiązuje regulamin konkursu.

Każda zgłoszona szkoła otrzyma potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

 

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:
przyjmowanie zgłoszeń do edycji 2020 zakończone.

 
HONOROWY PATRONAT

Kuratorium OświatyMarszałek Województwa Wielkopolskiego
wróć na górę strony
Skip to content