Przejdź do treści

Internetowa wersja biblioteki Mol Net+

Nasza szkoła od września 2020 posiada internetową wersję biblioteki Mol Net+, co umożliwia elektroniczny dostęp do katalogu biblioteki . Każdy czytelnik zapisany w bibliotece posiada swoje konto wypożyczeń online, na którym znajdują się między innymi informacje o pozycjach wypożyczonych, możliwość przedłużenie terminu zwrotu, jak również dokonywania rezerwacji zasobów biblioteki o każdej porze z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do Internetu. 

Katalog możecie przeglądać bez logowania pod linkiem: https://m003237.molnet.mol.pl/ 

Aby wejść na swoje konto czytelnicze należy przejść do strefy logowania (na stronie katalogu w prawym górnym rogu strony). Następnie należy wpisać poprawnie login czyli adres e-mail  i hasło. Wcześniej należy zgłosić w bibliotece swój adres mailowy, aby połączyć go z kontem czytelnika.  Po zalogowaniu się na swoje konto możecie przedłużyć termin zwrotu wypożyczonych książek jak również zarezerwować interesującą Was książkę. Z uwagi na wolny dostęp do półek w naszej bibliotece książka, którą wybraliście zostanie dla Was zarezerwowana w chwili, gdy na swój adres e-mailowy otrzymacie wiadomość potwierdzającą dokonanie rezerwacji.  

Jeżeli wystąpił błąd podczas logowania i nie jest możliwe zalogowanie do katalogu, mimo poprawnego wpisywania loginu i hasła, należy skontaktować się osobiście z biblioteką szkolną. 

 

wróć na górę strony
Skip to content