Przejdź do treści

„Jak to lata szukano?”

13 czerwca uczestnicy zajęć teatralnych klas 4 i 5 mieli ostatnią niespodziankę dla swoich rówieśników. Opowiedzieli im historię o tym :„Jak to lata szukano?” Zaprosili ich do świata baśni, który łączy wszystkie pokolenia. Zdarzyła się jednak rzecz niebywała- wszystkie znane i lubiane postacie baśniowe przybyły do Szkoły Podstawowej nr 67 na uroczystość zaklinania lata… W końcu wakacje tuż, tuż… Ich „czary- mary” okazały się skuteczne, choć ogromną rolę odegrała też złota rybka złapana przez rybaka… Dzięki  niej, a także śpiewom i tańcom wszystkich pozostałych uczestników tego niezwykłego spotkania, lato – może nieco wcześniej – ale w końcu do nas przybyło, by życzyć wszystkim uczniom udanych i bezpiecznych wakacji!

Po wyjątkowym przedstawieniu zorganizowanym przez uczestników zajęć kółka teatralnego, przyszedł czas na wręczenie nagród dla zwycięzców szkolnych konkursów polonistycznych. Mistrzem ortografii w klasach czwartych, po zaciętej walce okazał się Bartek Silecki z 4d, natomiast w klasach piątych niepokonany okazał się Jakub Tomyślak z 5c

Do grona nagrodzonych, tym razem w Szkolnym Konkursie Krasomówczym  dla klas IV pod hasłem „Każdy może być bajarzem…” dołączyli zajmując odpowiednio: I miejsce – Basia Chabasińska z 4b; II miejsce – Antosia Nadolska z 4d; III miejsce – Ola Guzikowska z 4d.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy w przyszłym roku.

 

wróć na górę strony
Skip to content