Przejdź do treści

„Jesienne drzewo czytelnicze”

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs pt.:

„Jesienne drzewo czytelnicze”

Akcja trwa do końca października. Waszym zadaniem będzie przeczytać książkę lub kilka książek i przygotować podpisany liść w odpowiednim kolorze z podanym tytułem i autorem książki lub kilku książek (kilka liści). Kolory liści uzależnione są od kategorii wiekowej:

Klasy 1-3 liście – żółte

Klasy 4-6 liście – pomarańczowe

Klasy 7-8 liście – czerwone

Nauczyciele, rodzice i pracownicy szkoły – zielone

31 października zostanie wyłoniony jeden liść z każdej kategorii którego autor otrzyma nagrodę! Prosimy o przynoszenie swoich papierowych liści i przyklejanie ich w bibliotece na przygotowanym drzewie.

Zapraszamy do udziału!!!

Skip to content