Przejdź do treści

Jesienny czas w szkolnej świetlicy

W naszej świetlicy dużo się dzieje. 
Miło spędzamy czas z rówieśnikami,bawiąc się oraz
uczestnicząc w rozmaitych zajęciach zarówno ruchowych, jak I innych , choćby artystycznych.
Codziennie wycinamy, rysujemy, poznajemy różne techniki zabaw z papierem (origami, quilling), filcem, włóczką (różne przeplatanki, zawijanki).
Tutaj możemy także odrobić lekcje pod okiem nauczyciela, zagrać w rozmaite gry planszowe, potańczyć, posłuchać bajek czytanych przez starszych kolegów I koleżanki, zagrać w piłkę na swieżym powietrzu lub po prostu porozmawiać czy zrelaksować się na kanapie.
Teraz mamy w świetlicy jesiennie, wokół nas są kolorowe drzewa z papieru, wesołe muchomorki, jabłuszka owinięte w wełniane sweterki, smaczne dynie. Nawet przyniesione przez dzieci kasztany są zadowolone, zamotane w ciepłe szaliki.
A jeśli czasem nam smutno to możemy zawsze przytulić się do naszych opiekunów. Choć to rzadko się zdarza.

wróć na górę strony
Skip to content