Przejdź do treści

„Jesienny konkurs recytatorski”

21. listopada  21 uczniów z klas III brało udział w „Jesiennym konkursie recytatorskim”. Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany. Uczniowie doskonale interpretowali utwory. Z odpowiednią dykcją je recytowali przed jury w skład którego weszły: pani wicedyrektor Elżbieta Kokot, nauczyciel j. polskiego pani Beata Budnik i organizator konkursu i wychowawca klasy IIe pani Karolina Michałowska,
Laureatami zostali:
I miejsce – Antonina Dowgwiłło kl. IIIb
II miejsce – Stanisław Hardek kl. IIIc
III miejsce – Emilia Łeszyk kl. IIIb

Wyróżnienia otrzymali:

– Maciej Grynia kl. IIIc

– Zuzanna Łeszyk kl. IIIb

– Hanna Maschke kl. IIIb

Laureaci otrzymali nagrody książkowe, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców, a każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Skip to content