Przejdź do treści

Kawiarenka Tłustoczwartkowa Pilara i Sobusia

Dziś odbyła się szkolna Kawiarenka Tłustoczwartkowa Pilara i Sobusia – czyli dwójki szalonych nauczycieli, którzy maja zwariowane pomysły. 
W trakcie przerw młodzież mogła skosztować Jabłuszka Pilara, czyli szarlotki przygotowanej przez Pana Jakuba Pilarskiego, Ciasteczka Martusiowego, czyli ciasta marchewkowego przygotowanego przez Panią Martę Biesiadę, koktajlu fit Sobusia, czyli napoju przygotowanego z truskawek, bananów, mleka przygotowanego przez Pana Jakuba Sobeckiego oraz innych ciast przygotowanych przez naszych uczniów. 
Ponadto w czasie przerw odbywały się konkursy. 
Kawiarenka cieszy się już od lat dużym zainteresowaniem. 
Zapraszamy do kawiarenki w czasie przerw nasze „tłuściochy”!!!! ?

wróć na górę strony
Skip to content