Przejdź do treści

Klub Humanitarny i Team Tableta w akcji

Oto my,niespokojne duchy z Klubu Humanitarnego i Teamu Tableta. 16 stycznia spotkaliśmy się ze wspaniałymi ludźmi z Fundacji Arka. Naszym przewodnikiem był pan Grzegorz Zbiorczyk, który od lat wspiera tych dzielnych i bardzo pozytywnych ludzi. Podczas wspólnej herbatki Maciej i Marek opowiedzieli nam jak działa ich wspólnota i jakie jest ich codzienne życie. Było też o spełnianiu marzeń, bo mieszkańcy domu to tacy sami ludzie jak my i marzą o tych samych rzeczach.Jednym słowem masa pozytywnej energii i planów. Była też okazja sprawdzić swój angielski 😀,bo niedawno w domu zamieszkał Nickolas z Belgii i dopiero uczy się polskiego języka. Na koniec była zabawa z Just Dance (musicie spróbować! ),oczywiście nauczyciele też brali udział. Do zobaczenia wkrótce! !!

wróć na górę strony
Skip to content