Przejdź do treści

Konkurs – Chomik Matematyczny

19.04.2023 – Uczniowie naszej szkoły mieli niezwykłą okazję wziąć udział w szkolnym konkursie matematycznym. Zainteresowanie konkursem przerosło nasze oczekiwania, gdyż wzięło w nim udział aż 135 uczniów. Konkurs miał na celu popularyzację matematyki oraz rozwijanie umiejętności logicznego myślenia i zdolności matematycznych u uczniów. Każdy uczestnik wykazał się ogromną odwagą i determinacją, biorąc udział w naszym konkursie.

Dnia 19.05.2023 odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla uczniów, którzy zajęli I, II i III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Nagrody te stanowią wyraz uznania dla ich wysiłku, zaangażowania i doskonałych wyników. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu za ich zaangażowanie i wyjątkowe osiągnięcia matematyczne. To niewątpliwie buduje naszą szkolną społeczność i inspiruje do dalszego rozwoju w dziedzinie matematyki. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia.

Gratulujemy ! Zapraszamy w przyszłym roku na kolejna edycję.

Skip to content