Przejdź do treści

Konkurs „graj i ćwicz” na naszym szkolnym Facebooku

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
Dział Sportowy SP 67 rzuca wyzwanie naszym uczniom
Organizujemy konkurs „graj i ćwicz” na naszym szkolnym Facebooku.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH, AKTYWNYCH I KREATYWNYCH
A teraz konkrety. O co chodzi? Co należy zrobić?
Wysyłacie krótkie filmiki, zdjęcia z Waszych sportowych zmagań w domowej scenerii.
Niektórzy z Was doskonale przystosowują sprzęty domowe na potrzeby różnych aktywności. Takie innowacje również biorą udział w konkursie. Wysyłacie swoje zdjęcie/filmiki, w którym ćwicząc, wykorzystujecie „inne życie” domowych przedmiotów


Kwestie formalne:
Wszyscy chętni uczniowie, którzy chcieliby się do nas przyłączyć, najpierw muszą poprosić swoich rodziców o zgodę na umieszczenie sportowych działań swojego dziecka na Fb SP 67. Każdy więc uczeń, który wyśle nam swoje dzieło, do konkursu przystąpi dopiero po przesłaniu przez rodziców na mobidziennik zgody.
Za każdy nadesłany film/zdjęcie z godnie z kartą z zachowania „udział w konkursach-etap szkolny” uczeń otrzyma +10pkt.,


Termin nadsyłania działań konkursowych do 9 maja
Głosowanie – ilość „like’ów”
Filmy proszę wysyłać do nauczyciela Macieja Kuli na adres: maciej.kula@sp67poznan.pl – w temacie wpisując konkurs FB .

Skip to content