Przejdź do treści

Konkurs recytatorski

Dnia 19.02.br. odbył się konkurs recytatorski. Uczniowie z klas drugich recytowali wiersze o tematyce zimowej. Celem konkursu było popularyzowanie poezji dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich, zainteresowanie dzieci poezją, zachęcenie do wspólnego czytania z dzieckiem literatury polskiej, w tym poezji dla dzieci, zachęcanie do występów na scenie, prezentacja umiejętności dzieci, uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Laureatami konkursu zostali :

I miejsce – Olga Karwowska kl. IIe

II miejsce – Joanna Machel kl.IIb

III miejsce – Mateusz Komer kl.IIc

Wyróżnienie – Weronika Pietrzak kl.IIa

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Uczestnikom gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Skip to content