Przejdź do treści

Konkurs recytatorski „Wiersze, że aż strach”

Konkurs recytatorski „Wiersze, że aż strach”

W poniedziałek 30.11.2020r. odbył się  finał konkursu recytatorskiego „Wiersze, że aż strach” poświęconego twórczości Małgorzaty Strzałkowskiej. Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną oraz przedłużenie nauki zdalnej konkurs odbył się online.

W finale wzięło udział 15 uczniów z klas trzecich. Trzech reprezentantów z każdej klasy.

Uczniowie prezentowaliwysoki i bardzo wyrównany poziom. Po burzliwych obradach komisja w składzie: p. wicedyrektor E. Kokot, J. Boguszewska i K. Michałowska ogłosiła wyniki.

I miejsce – Alan Filipiak

II miejsce –  Aniela Ceglarz

III miejsce – Oliwia Andrzejewska

Wyróżnienie  – Zuzanna Zborała

 

Laureaci konkursu odbiorą ze szkoły pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców, natomiast pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy otrzymają po powrocie do szkoły w styczniu 2021r.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Skip to content