Przejdź do treści

Mały Samorząd Uczniowski

W roku szkolnym 2021/22 w klasach 1-3 działa Mały Samorząd Uczniowski. Celem jego działań jest zaszczepienie w uczniach kompetencji społecznych jakimi są samorządność oraz działanie na rzecz innych. W każdym miesiącu przedstawiciele klas otrzymują zadania do wykonania. We wrześniu przeprowadzono wybory trójek klasowych, a w ramach realizacji planu październikowego uczniowie stworzyli gry planszowe dla swoich kolegów z równorzędnych klas. Planszówki to sposób na aktywne spędzanie czasu wolnego. Rozwijają wyobraźnię, uczą logicznego myślenia, zdrowego współzawodnictwa, kreatywności, rozwijają umiejętności społeczne i interpersonalne. Przy wykonywaniu gier dzieci nauczyły się współpracy, co sprawiło ogromną przyjemność. Kreatywność dzieci możemy podziwiać na poniższych zdjęciach.

wróć na górę strony
Skip to content