Przejdź do treści

Mamy złoty medal

Nasza reprezentacja w piłce nożnej w półfinale wyeliminowała zawodników Warty Poznań a następnie w finale rozegrała wyrównany pojedynek z zawodnikami Lecha Poznań. Decydującą w wyłonienie zwycięscy była tabela strzelonych bramek. 
Bardzo zgrany zespół i wskazówki pana  Leszka Partyńskiego poprowadziły drużynę do sukcesu
Zawodnicy Gimnazjum 12 zostali Mistrzami Poznania eliminując 36 innych szkół startujących w turnieju i wracają ze złotymi medalami.

Ostatni raz zdobyliśmy złoty medal gdy grały roczniki 1992 czyli 11 lat temu. Od tego czasu byliśmy zawsze w najlepszej czwórce i 9 razy na podium. Sukces ten tym bardziej będzie zapamiętany ponieważ Gimnazjum12 ma złoty medal w ostatnim roku gdy wygaszane są szkoły gimnazjalne. Zostajemy zatem najlepszą szkołą Gimnazjalną w Poznaniu na długie lata.

wróć na górę strony
Skip to content