Przejdź do treści

Marzec w bibliotece

W marcu w szkolnej bibliotece odbyły się dwa konkursy, pierwszy – plastyczny. Jego celem było wykonanie pracy plastycznej do dowolnego wiersza polskiego autora. Drugi był przeznaczony dla klas pierwszych. Maluchy podjęli się czytelniczego wyzwania i codziennie czytali minimum przez 15 minut, po czym kolorowali w wydrukowanej karty jednego kota. Na końcu miesiąca, kiedy karta była już zakolorowana, karty wrzucali do specjalnego kartonu, z którego odbyło się losowanie 5 kart. Te osoby otrzymają nagrody.

W konkursie „Wierszem malowane” nagrody otrzymują:

I miejsce Aniela Ceglarz, Basia Pieczyńska, Julia Wójs

II miejsce Lena Masche i Ala Jastrzębska

III miejsce Dominika Majerowicz i Magda Ceglarz

Wyróżnienia otrzymują:

Klara z 2e,Tomek z 1e, Zuzia Bączyk, Tymon Kroll,

Antoni Waliszewski, Olga Wasik.

Nagrodzeni w  „Czytelniczym wyzwaniu”:

Leon Chrzanowski 1e

Helena Klimecka 1a

Julia Kraśner 1a

Natan Fręśko 1b

Alicja Gomoracka 1a

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy po nagrody od poniedziałku 4 kwietnia.

Osoby, które nie zdobyły tym razem nagród otrzymają dyplomy uznania.

Skip to content