Przejdź do treści

MWM – matematyka

 

 

1. edycja    2. edycja    3.edycja     4.edycja   5.edycja    7. edycja  

8. edycja

 

Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. J. Kuronia w Poznaniu zaprasza wszystkich chętnych uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych z Poznania do wzięcia udziału w IX edycji Międzyszkolnych Warsztatów Matematycznych, które odbędą się 30 kwietnia  2018 roku, w godzinach 9:00-12:00.

Celem warsztatów jest poszerzenie i popularyzacja wiedzy matematycznej wśród uczniów szkół podstawowych.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. W trakcie warsztatów uczniowie wysłuchają krótkich  prezentacji związanych tematycznie z matematyką i przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Tematy prezentacji uczniowie-uczestnicy poznają dopiero w chwili ich przedstawienia. Następnie zostanie rozegrany konkurs matematyczny, w którym wezmą udział drużyny reprezentujące poszczególne szkoły, które zgłoszą swoje reprezentacje do udziału w warsztatach. Zadania konkursowe będą dotyczyły treści przedstawionych w trakcie prezentacji naszych uczniów.

Aby wziąć udział w spotkaniu szkoła powinna zgłosić 3-osobową drużynę wypełniając specjalnie przygotowany formularz (dostępny miesiąc przed warsztatami) FORMULARZ. W formularzu należy podać: nazwę szkoły, imiona i nazwiska uczniów oraz imię i nazwisko opiekuna i adres mailowy, na który otrzymają Państwo potwierdzenie uczestnictwa.

Skip to content