Przejdź do treści

Mikołajkowy Turniej Badmintona

We wtorek 11 grudnia 2018 r. uczniowie Gimnazjum 12 i Szkoły Podstawowej nr 67 im. Jacka Kuronia w Poznaniu wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Badmintona. Rozgrywki były bardzo zacięte, ale ostatecznie udało się wyłonić najlepszą trójkę. Wśród dziewcząt niezwyciężona okazała się Aleksandra Porosa z klasy 3B, podium uzupełniły Maja Skonieczna z klasy 3D oraz Julia Dymowska z klasy 3B. 

Wśród chłopców najlepszy okazał się Dawid Józwik z klasy 3G, na drugim miejscu podium uplasował się Stanisław Stachowski z klasy 3B, a podium dopełnił Stanisław Łeszyk z klasy 5C. 

Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za ufundowanie nagród rzeczowych dla najlepszych zawodników oraz słodkich upominków dla pozostałych uczestników zawodów. 

Serdeczne gratulacje!

wróć na górę strony
Skip to content