Przejdź do treści

Miłość w czasach zarazy

MIŁOŚĆ W CZASACH ZARAZY
Otrzymałem wiadomość od siostry Elizy Myk z Domu Chłopaków w Broniszewicach: „Kuba, czy udało Ci się cokolwiek uzbierać z chusteczek nasączonych? Jesteśmy w okropnym kryzysie…”.
To, co udało nam się zebrać dotychczas, czyli trzy kartony chusteczek nawilżonych i kisiel dla Chłopaków, dziś dostarczyliśmy.
Ponadto Rada Rodziców w połączeniu z naszymi siłami finansowymi (rekolekcyjnymi) kupiła łącznie 264 paczki chustek nawilżających oraz 24 kartony rękawiczek, każdy karton po 100 sztuk. W poniedziałek zostaną one wysłane.

Dziękujemy każdemu z Państwa i dzieciom, które włączyły się w akcje, nie tylko w szkole, ale także dowożąc nam w ciągu 24h i nawet jeszcze dziś przed samym wyjazdem potrzebne rzeczy, bo jeszcze chcieliście się włączyć w to i dziękuję Radzie Rodziców, która odczytała nasze myśli, by fundusze na organizacje rekolekcji i przyjęcie gości przeznaczyć na ten cel.
TO SĄ NASZE REKOLEKCJE I ONE TRWAJĄ… dobrych rozważań…

wróć na górę strony
Skip to content