Przejdź do treści

„Moja ulubiona książka. Mój ulubiony bohater z książki” – zakończenie konkursu

Dobiegł końca konkurs biblioteczny

„Moja ulubiona książka. Mój ulubiony bohater z książki”.

 Prace wykonane przez Was zachwyciły jury, ich poziom okazał się bardzo wysoki, wykazaliście się ogromna kreatywnością i talentem plastycznym!

Konkurs pokazał nam jakie lubicie czytać książki, jakich cenicie bohaterów. Ogromną popularnością cieszy się seria „Nela, mała reporterka”, od lat też „Harry Potter”, „Hania Humorek”, „Mikołajek”, „Ania z Zielonego Wzgórza”, „Kubuś Puchatek”, seria  „Magiczne drzewo”, „Buba”, „Mały książę”, „Kubuś Puchatek”, „Chatka Puchatka”, „Hobbit”, „Anaruk, chłopiec z Grenlandii”, „Baśniobór”, „Zaczarowane baletki”, „Dzieci z Bullerbyn”, „Tajemniczy ogród”, „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”, „Strażnicy zamku”, „Opowieści z Narnii”, „Karolcia”…zresztą przekonajcie się sami.

Zapraszamy wszystkich na wyjątkową wystawę Waszych prac w bibliotece. Jest ona zarazem wystawą  – reklamą wybranych przez Was książek, książek które lubicie, a więc polecacie je innym. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

OGŁOSZENIE WYNIKÓW ODBĘDZIE SIĘ 6 MARCA

W marcu zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie.  Tym razem konkurs skierowany jest dla najmłodszych uczniów z klas 1-4.

W bibliotece przygotowane są zagadki. Po rozwiązaniu ich prosimy o wrzucenie podpisanych kart do skrzyni. Na końcu miesiąca odbędzie się losowanie.

Na zwycięzcę czeka nagroda!

wróć na górę strony
Skip to content