Przejdź do treści

„Nasz Patron Jacek Kuroń, Nasza Szkoła 67” – Podchody

Jak się nazywa nasz Patron?

Jaki był? Gdzie mieszkał?

 Co to jest „Kuroniówka”?

Z ilu sylab składa się pełna nazwa naszej szkoły?

Kto z klasy jest najniższy, a kto najwyższy?

Na te i inne pytania potrafią odpowiedzieć dzieci z klas 1a i 1d, które podczas gry terenowej podążały według wskazówek, szukały przygotowanych wcześniej stanowisk z różnorodnymi zadaniami sportowymi, muzycznymi, z szyframi, puzzlami i zagadkami dotyczącymi ważnych informacji związanych z naszą szkołą. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wykonywały polecenia. Każdy wrócił do szkoły znając hasło podchodów: „Jacek Kuroń”. Dzięki wspólnej zabawie dzieci aktywnie spędziły czas na świeżym powietrzu oraz dowiedziały się ciekawych wiadomości. Następnie w klasie, z zapałem tworzyły portrety Jacka Kuronia.

Sami zobaczcie, jakie piękne 🙂


Skip to content