Przejdź do treści

Nominacja do Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody”

Bartłomiej Banachowicz – absolwent klasy sportowej 3 H, znalazł się w zaszczytnym gronie nominowanych do Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody”. To honorowe odznaczenie przeznaczone jest dla wyjątkowych ludzi, współczesnych bohaterów, którzy mogą stanowić wzór do naśladowania dla całego pokolenia. Sama nominacja Bartka jest już ogromnym sukcesem, ponieważ w tym roku Muzeum Powstania Warszawskiego otrzymało aż 136 zgłoszeń.

Bartek na swoim koncie ma dużo sukcesów, jak sam stwierdził – nominacja była zwieńczeniem jego działalności w naszej szkole.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu „Moc Nagrody im. Jana Rodowicza”, który niedawno został opublikowany. Warto przypomnieć sobie sylwetkę naszego absolwenta.

https://www.facebook.com/1944pl/videos/10155762529398930/

wróć na górę strony
Skip to content