Przejdź do treści

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2022

Kolejny sukces – tym razem z języka angielskiego! Z ogromną radością i dumą informujemy, że w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX 2022 organizowanym po raz pierwszy w naszej szkole nasi Uczniowie udowodnili, że świetnie sobie radzą w tym znanym z wysokiego poziomu konkursie.

Na wyniki czekaliśmy długo, ale warto było, bo nasi reprezentanci wywalczyli  II i III  miejsca w całym kraju. Wielu Uczniów było też bardzo blisko miejsc laureatów, zabrakło bardzo niewiele. Ogromne gratulacje dla Naszych Zwycięzcow i pozostałych Uczestników i  już trzymamy kciuki za wszystkich, którzy zdecydują się na start w przyszłym roku:)

Oto oficjalna lista laureatów – CONGRATULATIONS:)

KATEGORIA DUCKS ( KL. VII i VIII )

>> miejsce II

Pola Dmowska, kl. VIIIa

Marcelina Pęcherska, kl. VIIIa

>> miejsce III

Antoni Jarosz, kl. VIId

Barbara Szymańska, kl. VIIa

Blanka Sugier, kl. VIId

KATEGORIA BUNNIES ( KL. V i VI )

>> miejsce II

Jan Stankiewicz, kl. VIa

KATEGORIA KITTENS ( KL. III i IV )

>> miejsce II

Marcin Kądziela, kl. IVb

Pola Pawłowska, kl. IVb

Lila Motylińska, kl. IVd

Skip to content