Przejdź do treści

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX – wyniki

W marcu odbyła się kolejna, 24. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX. Wzięliśmy w nim udział po raz trzeci.  Jak mówi powiedzenie – do trzech razy sztuka:) – bo tym razem wyniki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania i z dumą informujemy, że lista laureatów w naszej szkole jest dłuższa niż rok temu a także mamy Ucznia z najlepszym wynikiem w powiecie poznańskim!

FOX jest konkursem ogólnokrajowym, wyniki w nim przeliczane są wg stanin. I tak – mamy w naszej szkole Laureata I miejsca OKJA FOX – jest nim:

» MARCIN KĄDZIELA z kl 6B

Jego liczba punktów plasuje Go wg stanin w gronie Uczestników, którzy w całym kraju osiągnęli wynik najlepszy w swojej kategorii wiekowej i I miejsce. Gratulacje dla Marcina, tym bardziej, że w dwóch poprzednich edycjach również zdobywał miejsca na podium!

Następnie, mamy dwie laureatki II miejsca, ich liczba punktów w danej kategorii klasyfikuje je również w gronie laureatek w całym kraju:

» GABRIELA WALCZAK z kl 7c ( kategoria DUCKS )

» HALINA ŚMIECHOWSKA  z kl. 4c ( KITTENS )

Kolejne miejsce na podium – czyli III miejsce wśród innych w kraju, wg stanin, osiągnęli  – i tu mamy dłuższą listę:)

kategoria DUCKS:

» ZOFIA WOJTCZAK  kl 7a

» PAWEŁ ANDRZEJEWSKI kl 7a

kategoria BUNNIES:

» FILIP PŁOSAJKIEWICZ z kl 6e                                                                                                              

» ANTONINA JANKOWSKA kl 5c

» ALEKSANDER MICHALSKI kl 5b

» OSKAR DULIAN  kl 5b

» MAKSYMILIAN KRUŚ kl 5b

kategoria KITTENS

» MACIEJ MOSSAKOWSKI kl 3e

» LENA KUBICKA  kl 4d

» ZOFIA NOWAK kl 4b

Wszystkim Laureatom gratulujemy, ciesząc się, że mamy tak silną reprezentację pasjonatów języka angielskiego. Pozostali Uczestnicy osiągali również doskonałe wyniki – średnia wszystkich Uczestników z naszej szkoły dała nam w tym roku miejsce w czołówce w powiecie poznańskim, wśród prawie 30 szkól naszego powiatu. Również w innych kategoriach – np szkoła z najwyższą średnią wyników w danej kategorii wiekowej, czy z NAJWIĘKSZĄ LICZBĄ uczestnikow byliśmy zawsze w czołowce lub na podium! To Wasza ciężka praca i dlatego wszystkim Uczestnikom w imieniu Dyrekcji i Pań Anglistek bardzo, bardzo dziękujemy i gratulujemy.

 Gratulujemy Wam wiedzy i odwagi i już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w 25.edycji konkursu!

Skip to content