13 października w naszej szkole odbyły się „otrzęsiny” klas czwartych i siódmych, które w tym roku szkolnym rozpoczęły naukę w murach SP 67. Czwarto i siódmoklasiści, zanim zostali przyjęci do grona uczniów naszej szkoły, musieli sprostać zadaniom, które zostały przygotowane przez ich starszych kolegów z klas gimnazjalnych.

Uczniowie brali udział w 10 konkurencjach podczas których między innymi musieli: dokonać prezentacji swojej klasy, odpowiedzieć na pytania sprawdzające wiedzę o patronie szkoły, potrudzić się z łamańcami językowymi, wykazać się znajomością utworów muzycznych, przetestować swoją sprawność fizyczną, udowodnić, że znają się na trendach mody, wykonać taniec z przeszkodami oraz przedstawić swoich wychowawców w krzywym zwierciadle.

Po „otrzęsinach” wszyscy uczniowie bawili się na holu szkoły a całą zabawę rozkręcili nasi niezawodni gimnazjaliści. Było głośno, radośnie i kolorowo. Mamy nadzieję, że SP 67 i jej cała załoga będzie na co dzień dostarczać naszym nowym uczniom pozytywnych wrażeń.

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli zorganizować całą imprezę tj. wychowawcom poszczególnych klas, Samorządowi Szkolnemu oraz naszym zawsze zaangażowanym uczniom.

Życzymy samych sukcesów.

Marlena Mikołajczyk- Majtas

Aldona Bortnowska