Przejdź do treści

Październik w bibliotece

Październik to Miesiąc Bibliotek Szkolnych i z tej okazji zapraszamy do udziału w naszych konkursach. Czytelnicze wyzwanie dedykowane klasom 1-3. Zadaniem dzieci będzie codzienne czytanie dowolnej książki przez co najmniej 15 minut, a następnie pokolorowanie jednego rysunku z karty wyzwania.

Drugi konkurs jest dla wszystkich naszych czytelników. Waszym zadaniem jest wykonanie daru jesieni, dowolną techniką i napisanie na nim tytułu książki, którą ostatnio przeczytaliście, ale z zachwytem. Ważne tu jest, aby książka, którą polecacie była dla Was zachwycająca!

Gotowe dary jesieni przynieście do szkolnej biblioteki do końca października. Pamiętajcie o podpisaniu swoich prac.

W październiku na najmłodszych czeka również niespodzianka! A już dziś zapraszamy Was na spotkania z nasza Skrzynia Tajemnic

Skip to content