Przejdź do treści

Pierwszy dzień nowego roku szkolnego

4 września, punktualnie o godzinie 8.30, ciche i puste przez dwa miesiące korytarze Szkoły Podstawowej nr 67 znów wypełniły się roześmianymi uczniami. Spotkali się oni ze swoimi wychowawcami w dobrze znanych im klasach  i w ten oto sposób rozpoczęli nowy rok szkolny 2023/24.

O tej samej godzinie rozpoczęła się uroczystość powitania uczniów klas pierwszych, podczas  której usłyszeli oni wiele ciepłych słów od Pani Dyrektor Beaty Celczyńskiej – Piętki. Specjalną niespodziankę mieli także dla nich nieco starsi koledzy i koleżanki, którzy sprawili, że na ich twarzach wreszcie zagościł uśmiech.

Wszystkim naszym uczniom życzymy oczywiście samych sukcesów, w końcu nowy rok szkolny to nowe wyzwania i nowe możliwości…  POWODZENIA😊

Skip to content