Przejdź do treści

Pierwszy konkurs informatyczny za nami …

W związku z dniem Wirusa Komputerowego uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w konkursie plastycznym, wykonując portret wirusa komputerowego. Ilość prac i kreatywność uczniów zaskoczyła komisję konkursową, która miała nie lada orzech do zgryzienia by wyłonić zwycięzców.

Wśród laureatów znaleźli się:
1 miejsce: Aleksander Rusnaczenko z klasy I b
2 miejsce: Aleksandra Górka z klasy VI c
3 miejsce: Gabriela Ryniec z klasy III a

Z uwagi na ilość prac komisja zdecydowała się przyznać też wyróżnienia. Otrzymali je: Weronika Pietrzak, Maciej Terka, Maksymilian Kruś, Ksawery Roszko, Bogumił Szmaragowski, Jan Grzegorzewicz, Maria Furgal, Ksawery Buksa, Emilia Wójs, Aleks Lenort, Mikołaj Korzeniewski, Tosia Kaźmierska, Aleksandra Guzikowska, Zuzanna Zborała, Mikołaj Kornaga.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, dziękujemy za zaangażowanie i tak liczne uczestnictwo. Mamy nadzieję, że kolejne edycje będą cieszyć się taką samą popularnością.

Specjalne podziękowania składamy na ręce Rady Rodziców, która ufundowała wszystkie nagrody dla wyróżnionych.

 

 

 

wróć na górę strony
Skip to content