Przejdź do treści

Pomoc dla polskich rodzin na Litwie

Zbliżają się Święta Wielkanocne i możemy sprawić, że będą one radośniejsze, również dla naszych rodaków na Litwie.
Od poniedziałku 25 marca do 2 kwietnia przy wejściu do szkoły stanie karton, do którego będzie można składać to, co jest najbardziej potrzebne. Zbieramy więc produkty żywnościowe, dzieci na pewno ucieszyłyby się ze słodyczy.
Z ramienia naszej szkoły akcją kierować będzie uczeń klasy 4A – Franek Krzemiński .
Organizatorem całej akcji jest pani Katarzyna Roszyk, a beneficjentem zbiórki jest: Wspólnota Miłosierdzia Bożego w Solecznikach ok 50 km od Wilna, prezesem i założycielem wspólnoty jest pan Tadeusz Romanowski. Dary trafiają do polskich dzieci i ich rodzin na Litwie, gdzie żyją w bardzo trudnych warunkach.

Skip to content