Przejdź do treści

Poranki ze skrzynią tajemnic w bibliotece…

Poranki ze skrzynią tajemnic w bibliotece…

W szkolnej bibliotece pojawiła się tajemnicza skrzynia, SKRZYNIA TAJEMNIC! Stara i ciężka…                

A otwieramy ją wspólnie z dziećmi o poranku, bo wtedy działa czar. W niej ukryte są różne skarby. Znajdujemy tam tajemnicze listy adresowane  do dzieci. Od księżniczki z Baśni Andersena, czy od podróżnika Kazimierza Nowaka. Ale ostatnio to nie był sam list.  Była tam jego pompka od roweru, którym przejechał Afrykę. Pompka, która nieraz uratowała mu życie. Przekonały się o tym pierwszaki na porannym spotkaniu z książką, ponieważ w skrzyni czeka też na nas zawsze książka, która zabiera nas w podróż po tajemniczych krainach.

 Już niedługo na swych saneczkach przyjedzie do nas Kaj oraz spotkamy lwa!

Do zobaczenia o poranku w bibliotece, w krainie fantazji, przy skrzyni tajemnic. 

wróć na górę strony
Skip to content