Przejdź do treści

Projekt edukacyjny – socioMovens

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w projekcie edukacyjnym współorganizowanym przez międzynarodową fundację socioMovens. Alicja Burzyńska i Lilianna Stańko z klasy ósmej, wraz z uczestnikami z dwóch innych poznańskich szkół, przez cały tydzień angażowały się w warsztaty, spotkania i wolontariat. Temat tegorocznego projektu wydawał się bardzo trudny a jednocześnie niezwykle istotny ponieważ dotyczył zdrowia psychicznego i profilaktyki uzależnień. O tym czy projekt się udał można przekonać się zerkając na poniższe zdjęcia:)

Pełna relacja z projektu dostępna pod adresem: https://www.sociomovens.pl/post/zdrowie-psychiczne-i-profilaktyka-uzale%C5%BCnie%C5%84-kolejna-edycja-projektu-sociomovens

Skip to content